SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes veturen
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Gusht '15
Lloji :
Peugeot 407
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
196,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Sensor Parkingu
ID e produktit :
93565
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen Peugeot 407.
Viti i prodhimit: Nentor 2006.
Karakteristikat: 2.0 HDI/16V/136 PS,
Navigacion,
Klime automatike dyzonale,
Automatik/Tiptronic,
Hapje automatike e xhamave.
Sensor per shi,
Sensor per parkim,
Tempomat,
Shanzher me 6 CD,
Vetura i ka edhe kater goma te reja te dimrit.
Informata rreth publikuesit
Arianit
Prishtinë
+38649770940
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »