SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi a8
Çmimi :
€28,000.00
Kategoria :
Postuar :
2 Gusht '15
Lloji :
Audi A8
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
4X4
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
142,000
Motori (kubik) :
4200.00
Viti :
2011
ID e produktit :
93573
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi a8.. full option
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
KeVi
New York, New York
Korçë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »