SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet vetura Xsara Picasso 1.8i 16V
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
3 Gusht '15
Lloji :
Citroen Xsara Picasso
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
199,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
93602
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Posto Xsara Picasso 1.8i 16V Exclusive
7.7 L - shpenzime
116 PS/85 KW

Regjistrimi deri Maj 2016
Ne gjendje super te rregullt
Informata rreth publikuesit
dafina
Prishtinë
044738 280
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »