SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi a4 2003 turbobenzin
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
4 Gusht '15
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1800.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, DVD Player, Karrige Elektrike
ID e produktit :
93654
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne gjendje perfekte
Informata rreth publikuesit
Ilir
Tetovë, Tetovo, Macedonia
Tetovë, Tetovo, Macedonia [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »