SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
4 Gusht '15
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
15,290
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1986
Ekstra :
Radio
ID e produktit :
93682
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Viti i prodhimiT 1986
Nuk eshte hipotek
I regjistruar deri me 18.05.2016
Bejm edhe nderrim sipas marreveshjes
Karavan 5 dyer
Dizel
Prodhuesi VW
Informata rreth publikuesit
Naim
Burim
044232074
Llukac i Begut [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »