SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz SLK 2000
Çmimi :
€5,990.00
Kategoria :
Postuar :
4 Gusht '15
Lloji :
Mercedes SLK 200
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Kabriolet
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
151,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1999
Ekstra :
CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
93683
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes Benz SLK 2000 në gjendje shumë të mirë teknike si edhe është e ruajtur mirë dhe është për dy persona.
Vetura posedon :
Xhama elektronike
Airbag
Radio me USB dhe CD
Klimë

Vetura nuk posedon doganë dhe gjendet në Prishtinë

Pres blerës serioz

Numri i telefonit : 044231147
Informata rreth publikuesit
Lorikk
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »