SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Peugeot Expres
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Gusht '15
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
20.00
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Sensor Parkingu
ID e produktit :
93712
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet peogeot expert i sa po ardhur nga zvicrra dora e pare ne gjendje perfekte, doganen e paguar . Viti i Prodhimit 2007 muji 11 , Km te kaluara 210.000,
Motorri 2.0 HDI . Klima , Bord Kompjuter, Central , ABS , Sensor Parkimi, Sensor Shiu, 6 Shpejtsi Manual , Servisim komplet ne Zvicerr . Per me teper mund edhe te me kontaktoni ne VIBER +38649131296
Informata rreth publikuesit
Adrian
shtime [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »