SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes touranin
Çmimi :
€4,800.00
Kategoria :
Postuar :
10 Gusht '15
Lloji :
Volkswagen Touran
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
245,777
Motori (kubik) :
102.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Navigacion Satelitor
ID e produktit :
93786
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen e tipit touran automatik,viti 2005,disel 2.0,navagacion,tempomat,me shanzher CD-ve,5 ulese,me liber servisit,i ardhur nga Zvicra.JO ndrim dhe vetem me kesh
Informata rreth publikuesit
bekim_kaqiku
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »