SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes renault 2002
Çmimi :
€2,800.00
Kategoria :
Postuar :
5 Gusht '15
Lloji :
Renault Grand Scenic
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
93811
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes renault cinic. ivitit 2002 shum i rijtun si brenda ashtu edhe jasht 1vit Regjistrim. goma te reja. nr. kontakti 044 366 096
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lindi
Rahovec [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »