SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford mondeo station vagon 2.0
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
5 Gusht '15
Lloji :
Ford Mondeo
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Station Wagon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2002
Ekstra :
CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
93812
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura eshte kreit ne gjendje te rregullt per ma shum na kontaktoni ne viber +393314383788
Informata rreth publikuesit
naser
Mitrovicë
+393314383788
Mitrovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »