SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault LAGUNA II, 1.9dci 2003
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Nëntor '15
Lloji :
Renault Laguna
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks
ID e produktit :
93825
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET APO NDROHET
VETURA ËSHTË NË GJENDJE TË REGULT TEKNIKE DHE OPTIKE
Vetura ka nji çmim të konsiderueshëm real,
Përshkrimi i veturës:
* Renault LAGUNA II, 1.9dci
* PRODHIM 2003
* REGJISTRIM DERI MË 4 GUSHTË 2016.
* MANUAL 6 + 1 shpejtësi
* NGJYR TË HIRIT METALIKE
* GUMA TË DIMRIT
* KLIMA TRONIK DY ZONAL
* KARRIKA të LËKURES/SHTOF
* RADIO 6 CD,
* 6 AIRBAG
* SENZOR TË SHIUT
* ESP + ABS
* KOMANDA e RADIOS NË TIMON.
* TIMON TË LËVIZSHËM
* BORD KOMPJUTER
* 220000 KM TË KALUARA
* PERKTHIM I MENJEHERSHEM – NUK ËSHTË NËN HIPOTEK
* VETURA ESHTE NE EMRIN TIM
***ÇMIMI i VOLITSHEM apo NDRIM ME VETUR***
Informata rreth publikuesit
fatoskuqani
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »