SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Motora
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
2 Shtator '15
Lloji :
Yamaha
ID e produktit :
93832
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten dy motore, 1.YAMAHA MAJESTIK VITI 2005, 400 KUBIK ME DOGANE TE PAGUAR ngjyre te kaltert, qmimi 2000 eur. [dymije eur] 2.PIAGIO BEVERLY VITI 2003, 500 KUBIK ME DOGANE TE PAGUAR ngjyre te kuqe , qmimi 2000 eur.[dymije euro]
Informata rreth publikuesit
Bekim
Gjilan
045-524-919
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »