SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LT 35 TDI viti prodhimit 2003
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Gusht '15
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.80
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Xham Dielli, Cruise Control, DVD Player, Sensor Parkingu, Spoiler
ID e produktit :
93851
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet lt 35 TDI viti prodhimit 2003 i po saardhur eshte ne gjendje shum te mit teknike per gjdo informat kontaktoni ne nr teli 044 925 442 ose 044 125 200
Informata rreth publikuesit
milot
Fushë Kosovë
044 125 200
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »