SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
sprinter 413 CDI dupllak me friz me dogan homologim te paguar
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Gusht '15
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
198,555
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Hidraulik, DVD Player, Shufra Kulmi
ID e produktit :
93854
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet sprinteri 413 CDI dupllak me friz i po sa ardhur nga zvicrra me dogan homologim te pagaur per gjdo infrmat kontaktini ne nr teli 044 925 442 ose 044 125 200 ose viber
Informata rreth publikuesit
milot
Fushë Kosovë
044 125 200
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »