SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
sprinter 315 CDI viti prodhimit 2009 me dogan te pagune
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Gusht '15
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
163,212
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Karrige me Ngrohje, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
93855
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet sprinteri 315 cdi viti prodhimit 2009 me dogan te pagune i po sa ardhur eshte ne gjendje shum te mir teknike te gjitha gumat e reja per gjdo informat kontaktoni ne nr teli 044 925 442 ose 044 125 200 ose viber kit nr
Informata rreth publikuesit
milot
Fushë Kosovë
044 125 200
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »