SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Motore
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Gusht '15
Lloji :
Piaggio
ID e produktit :
93860
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet motori Piagio Beverly nga Zvicra me dogane te paguar ,viti i prodhimit 2003, 500 kubik qmimi 2000eur per info ,045-524-919
Informata rreth publikuesit
Bekim
Gjilan
045-524-919
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »