SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW 1.7 disel ne gjendje te rregullt viti i prodhimit 1998 esht
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Gusht '15
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
1988
ID e produktit :
93866
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW 1.7 disel ne gjendje te rregullt viti i prodhimit 1998 esht pa hipotek me 8 ulse plus 1 . ka 1 vit regjistrim qmimi 1.350 Euro nr 049290682 xhevdet buzhala
Informata rreth publikuesit
Shpreson
Munich, Germany
Munich, Germany [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »