SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opell corsa 1.0 viti 2002
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Gusht '15
Lloji :
Opel Corsa
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
165,000
Motori (kubik) :
1.00
Viti :
2002
ID e produktit :
93874
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opell corsa 1.0
Benzins
Viti 2002
Eshte ne gjendje shum te mir
Per me shum telefononi ne
Informata rreth publikuesit
esh
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »