SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Yamaha XJ6 600cc
Çmimi :
€4,200.00
Kategoria :
Postuar :
6 Gusht '15
Lloji :
Yamaha
Marshi :
Manual
ID e produktit :
93895
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Yamaha XJ6 600cc ne gjendje shum te mire teknike dhe optike.

Ka te nderruar vajin filterat, zingjiret dhembezoret komplet, kandelat.

Extra pjese dorezat Rizoma, Tabelen mrapa Rizoma, Protektoret anash, dritat e bardha lled.

Regjistrimi i skaduar por i qlajmeruar.

Motorri eshte ne gjendje perfekte dhe nuk ka nevoj per asnje investim. Eshte shum i mirembajtur, pothuajse i ri.
Informata rreth publikuesit
Fidan
Prishtinë
044312911
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »