SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet BMW 320 d
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Shtator '15
Lloji :
BMW 320D
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
225,800
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
93914
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura Bmw 320 d turing ne gjendje te mir tel 044503593 Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dervishi
Dardanë
044503593
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »