SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ceddy
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
7 Gusht '15
Lloji :
Volkswagen/VW Caddy
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
60,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
Ekstra :
CD Player, Hidraulik, Radio
ID e produktit :
93950
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW Caddy 2001 Dizel 1.9 TDI ne gjendje shum te mir. 5 Goma të reja,
Rrypi dhëmëzor i sa po ndruar,
Vai i motorit i sa po ndruar,
Regjistrimi deri me daten:04.06.2016
Ndrim nuk bejm
Nër Hipotek nuk është
Viber-- +37744781615
045-298-753
049-657-755
049-285-062
Informata rreth publikuesit
Bylbyl
Rahovec
044-781-615
Rahovec [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »