SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat Marea Weekend, 1.6, 135.000km
Çmimi :
€2,400.00
Kategoria :
Postuar :
7 Gusht '15
Lloji :
Fiat Marea
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
135,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Shufra Kulmi
ID e produktit :
93958
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Shitet ose Nderrohet Fiat Marea Weekend (Karavan) 1.6 16V- elx
Vetura eshte importuar nga Gjermania dhe eshte shoferi i pare ne Kosove -
-Eshte e pajisur me liber te rregullt te serviseve si dhe me te gjitha faturat e riparimeve, servisimeve dhe rexhistrimeve te meparshme
Rexhistrim ka deri ne Shtator-2015
Eshte veture familjare e ruajtur dhe mirembajtur shume mire dhe me shume kujdes.
Vetura ka harxhime shume ekonomike 6.5l/100km-
Benzin
Viti i prodhimit: 2000-
Km: 135.000
Ngjyra: Kalter metalike-
Vetura posedon Klime-
Frena ABS-
Mbyllje Qendrore- Dy qelesa (plus rezerva)
Dritaret e para elektronike-

Vetura nuk eshte hipoteke.
Sa i perket nderrimit, sipas marrveshjes mund te nderrojme me ndonje veture me te re (edhe te padoganuar), dhe shtojme para sipas nevojes dhe marrveshjes.
Vetura mund te provohet si dhe mund ta dergoni te cilido servis per kontroll.
Per cdo Informacion: 049-737-067
Informata rreth publikuesit
art
Vushtrri
049 737 067
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »