SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Skuter peugeot
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
9 Gusht '15
ID e produktit :
94046
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Skuteri osht ne gjendje te rregullt viti i prodhimit 2008
50 cc

Per me shum info : 044-833-899
Informata rreth publikuesit
Ernis
Podujeva
Podujeva [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »