SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Misitubish Outlander 2010 !
Çmimi :
€15,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Gusht '15
Lloji :
Mitsubishi Outlader
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
130,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2010
Ekstra :
Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
94051
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Misitubish Outlander , i vitit 2010 , full opcion, bejm ndrrim me Audi a4 (2009-2010) ose Audi a6(2010).
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rasim Isni
Prizren
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »