SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mini motor cross 60cc
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Gusht '15
Lloji :
Mini Motots
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
94072
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes mini motor cross ne gjendje te rregullt,motorri osht per femi deri ne moshen 15vjeq shum pak i perdorur,,,ndrrim i munshem me iphone 4ose5 nvaret prej telit. flm :) tel 044327878
Informata rreth publikuesit
Lali
Drenas
Zabel i ult [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »