SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes mercedes 190 dizell
Çmimi :
€1,750.00
Kategoria :
Postuar :
9 Gusht '15
Motori (kubik) :
1988.00
Ekstra :
Alarm, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio
ID e produktit :
94079
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
mercedes 190 i regjistruar
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Festim
Zürich, Switzerland
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »