SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Misitubish Outlander 4x4 !
Çmimi :
€15,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Gusht '15
Lloji :
Mitsubishi Outlader
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
130,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2010
Ekstra :
ABS, Pasqyra Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
94089
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Misitubishi Outlander 2010 , full opcion 4x4, pa dogan , bejm ndrrime me Audi a4(2009-2011).
Për me shum info kontaktoni ne nr:044779217
Informata rreth publikuesit
Hashim
Prizren
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »