SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 307 CC Automatik
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Gusht '15
Lloji :
Peugeot 307
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Kabriolet
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
158,580
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Sensor Parkingu
ID e produktit :
94101
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- Shes Peugeot 307 CC ( Coupe & Cabriolet )
- Regjistrim RKS 1 vit
- 2.0 Benzin
- Automatik Tip-Tronik
- Cabrio me hardtop
- Karrikat lekure me nxemje
- 158850 km te kaluara
- Klimatronik dy zonal
- Fellne 17"
- Pasqyre qe palohen

- Tel: 044133332
Informata rreth publikuesit
Ballkan Auto
Gjilan
044 133 332
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »