SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
fadrom
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Gusht '15
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
400
Viti :
1998
Ekstra :
Hidraulik, Rregullues Klime
ID e produktit :
94102
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
fadrom jcb ne gjendje perfekte pune ka 4 kova kova e pare eshte me hapje e pasmja me zgjatje me dogane te paguar shume pak ore pune shitet per arsye mosperdorimi na kontaktoni
Informata rreth publikuesit
Ervin
Durrës
Durrës [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »