SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes ose nderroj bmw 525 diesel 2001 full oprem ska sen qe nuk ka
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Gusht '15
Lloji :
BMW 525
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300
Motori (kubik) :
2001.00
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control
ID e produktit :
94131
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes bmw 525 diesel full oprem ska sen qe ska
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Naki
Prizren
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »