SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw Passat 1.8 Benzin
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shtator '15
Lloji :
VW PASSAT
Ngjyra :
Ari
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
215,000
Viti :
1988
ID e produktit :
94147
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET:>> Passat 35i / 1.8 benzin / 79kw (107 ps) / 215000 km / Ne gjendje te mire teknike dhe optike / Pa regjistrim / Viti i Prodhimit 1988 / Fellnet ("ATS"Prodhim Gjerman) me guma te Veres 205 50 r15 "ZIEX" dhe "GOOD YEAR" / Thirrjet ose Mesazhet mund te behen edhe ne " VIBER" ose "WHATSAPP"(+386 49 459 543) Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ragip
Vushtrri
049 342 704
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »