SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Skuter
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
31 Gusht '15
Lloji :
Yamaha
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
94176
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Yamaha Majestik Viti 2005 400 kubik 23.000 kl. te kaluara
Informata rreth publikuesit
Bekim
Gjilan
045-524-919
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »