SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Citroen C3 pluriel
Çmimi :
€5,200.00
Kategoria :
Postuar :
15 Gusht '15
Lloji :
Citroen C3
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Kabriolet
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, CD Player, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, DVD Player, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
94181
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
muzik ekstra
fellne ekstra
kontakti : 049 372 990
Informata rreth publikuesit
Arbnor
Prizren
049372990
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »