SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Yamaha Virago
Çmimi :
€1,700.00
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor '15
Lloji :
Yamaha
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
94252
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Yamaha Virago 125 cc, dy klipa, 15.000 km të kaluara (me liber të servisit), i ardhur nga Zvicrra, regjistrimi i skaduar, i çlajmeruar, në gjendje perfekte dhe shumë mirë i ruajtur.
Tel. +37744295593
Informata rreth publikuesit
sfishtab
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »