SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
045663452
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Gusht '15
ID e produktit :
94254
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kombi t4 disel 2.4 8+1 ulse Viti prodhimit 1997Ne gjendje shum te mir
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
herolind
Prishtinë
045612477
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »