SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 607, diesel 2.2 HDI Full extra
Çmimi :
€5,200.00
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor '15
Lloji :
Peugeot 607
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
94260
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Peugeot 607, diesel 2.2 HDI Full extra,
-ABS, ESP,
-Navigacion,
-Klimatronik,
-Airbeg 12,
-KW 98, PS 133
-Mbyllje qendrore,
-Perde automatike,
-Senzora parkingu,
-Radio shanzher 6 cd,
-Dritat dhe fshesat me senzora
-Viti i prodhimit në fund të 2003,
-Pasqyret, karriget dhe dritaret elektronike,
-Regjistrimi i tretë në KS, skadon 10.12.15
-Hargjimet: 6.8 l/100 km
5.5 l/100 km
9.5, l/100 km
I servisuem së bashku me set të llamelles, filtera dhe vaj në gusht 2015, në gjendje shumë të mirë optike dhe teknike. Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
sfishtab
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »