SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KOMBI LT 35
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Gusht '15
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
2500.00
Viti :
1997
ID e produktit :
94269
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET KOMBI LT 35 DIESEL 1997

I REGJISTRUAR. KA NJI DEFEKT TE VOGEL NE MOTOR !

I NALT DHE I GJATE /3.40m , per ngarkim /

Qmimi : 1850 Euro
Informata rreth publikuesit
rini
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »