SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
12 Gusht '15
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
185,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2005
ID e produktit :
94271
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 5. 1.6. Fsi

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besnik
Gjakovë
044292801
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »