SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes 220 cdi v.p 2000
Çmimi :
€3,600.00
Kategoria :
Postuar :
12 Gusht '15
Lloji :
Mercedes C 220
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
320,000
Motori (kubik) :
2148.00
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Shufra Kulmi
ID e produktit :
94287
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes mercedesin 220 cdi viti i prodhimit 2000 i regjistruar ne RKS 2012 ka regjistrim deri janar 2016 është ne gjendje te mirë
bej ndrrim vetum me Golf 5 PLUS dhe Mercedes c te vitit 2001 deri 2003 shtoj edhe pak pare. tel + viber +37744162523
Informata rreth publikuesit
enver
Prishtinë
044162523
Kalabri(Emshir) [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »