SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
citroen c3
Çmimi :
€3,300.00
Kategoria :
Postuar :
14 Gusht '15
Lloji :
Citroën
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
16,091
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2006
ID e produktit :
94312
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Citroen c3 i sapoardhuar nga franca 1.4 disel

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Leonard
Ferizaj
37745222006
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »