SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHitet Opel Corsa -2001-1.0
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Gusht '15
Lloji :
Opel Corsa
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
320,000
Motori (kubik) :
1.00
Viti :
2001
ID e produktit :
94324
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opel Corsa -2001-1.0

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Leon
Prishtinë
+37744521261
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »