SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroen C4 Picasso 1.6HDi 2010 diesel
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
21 Janar '16
Lloji :
Citroen C4 Picasso
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
216,600
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2010
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, Sensor Parkingu
ID e produktit :
94331
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen e llojit Citroen Grand Picasso 1.6 HDI Disel
Viti i prodhimit 2010
Vetura posedon:
7 ulese, Automat, triptronic me 6 marshe, klim automatik e ndame ne 4 zona, navigacion me cip, ndimes parkingu, dritat automatik, vetura eshte ne gjendje te shkelqyshme te gjitha servisat ne citroen garazh eshte veture teje ekonomike posedon 110 kuaj fuqi me shpenzime te vogla 5,3 liter per 100 km. I sa po kontrolluar nga qendra teknike ne zvicerr, vetura eshte me tabela te zvicrres.
Mundesi ndrrimi me pun(nxemje qendrore)
Informata rreth publikuesit
Shpetim
Kaçanik
044235709
Kaçanik [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »