SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes 190 2.0E
Çmimi :
€530.00
Kategoria :
Postuar :
12 Gusht '15
Lloji :
Mercedes 190
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
198,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1988
ID e produktit :
94334
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet nderrohet mercedes 190 benzin plin 2.0 me rexhistrim te skaduar

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arlind
Pejë
+37745589234
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »