SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
audi
Çmimi :
€1,300.00
Kategoria :
Postuar :
12 Gusht '15
Lloji :
Audi 80
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
180,000
Viti :
1992
Ekstra :
CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio
ID e produktit :
94336
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
audi 80 b4
benzin plin
rks me regj
ne gjendje te rregullt
viber 003849838970
Informata rreth publikuesit
kushtrim
Prishtinë
049838970
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »