SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BMW 525 TDS 1 vit rks.viti 90
Çmimi :
€1,700.00
Kategoria :
Postuar :
12 Gusht '15
Lloji :
BMW 525
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
25,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1990
ID e produktit :
94342
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BMW SERIA 5 ME.MOTORR.2'5 DISEL GJENDJE SHUM TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE NI.VIT RRGNSTRIM.NE EMRIN.TEM.PERSONAL NUK.ESHT HIPOTEK.DONJE BANK.APO.PENG BMW KA.KETO OPSIONEPASQYRET ME RRYMBATARIN.ERE.ME.GARACIONTIMONIN HIDROALIKFRENIMI ABESKLIM.KA.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Jeton Ibrahimi
Prishtinë
37744686759 045500980
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »