SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(Shitet zafira 2001)
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
13 Gusht '15
Lloji :
Opell
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
19,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2001
ID e produktit :
94350
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
(Shitet zafira 2.2 benz i ardhur nga zvicra )

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bujar
Gjakovë
049809023
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »