SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet ose ndrrohet Audi A3 2.0 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Gusht '15
Lloji :
Audi A3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
ID e produktit :
94367
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet audi a3 2004 2.0 Tdi

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Albi
Prishtinë
045997333
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »