SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw passat 2.0 tdi highline 2007
Çmimi :
€5,300.00
Kategoria :
Postuar :
13 Gusht '15
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
201,300
Motori (kubik) :
1979.00
Viti :
2007
ID e produktit :
94371
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen passat 2.0 tdi highline i sapo ardhur nga gjermania ne gjendje shum te mir vetura posedon klimtronik. Navi me dvd ekran te madh fabrikisht. Blotuth fabrikisht. Tempomat. Sensor shiu ne pasqyr. Abs. Esp. Auto hold. Gjamat kolor fabrikisht dhe te katertit me rrym. Centrall. Rimorkiator. Shtat aicung. Shanzher 6 cd vetura esht me km te garantuara 201300 kmVetura esht pa doganTel-044-699-279Gg

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Guli
Prishtinë
045699279
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »