SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw touran 2.0 tdi 7 ulse 2004
Çmimi :
€4,400.00
Kategoria :
Postuar :
13 Gusht '15
Lloji :
Volkswagen/VW Touran
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
223,000
Motori (kubik) :
1979.00
Viti :
2004
ID e produktit :
94372
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen touran 2.0 tdi 7 ulse ne gjendje shum te mir dhe shum i rujatur si brenda ashtu dhe jasht vetura posa ardhur dhe esht pa dogan vetura posedon7 ulseKlim acKarrikat me nxemjeTempomatAirbegAbsEspFellne RimorkiatorTel-045-699-279

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Guli
Prishtinë
045699279
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »