SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Vw Vento
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Gusht '15
Lloji :
Volkswagen/VW Vento
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1997
ID e produktit :
94383
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Vw Vento e po sa ardhur nga gjermania 1.6 benzin me vetem 180.000 km ne gjendje shum te mir

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gent
Prishtinë
045591716
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »